Rammstein noloilee

Rammstein on nostattanut pienimuotoisen kohun uudella Pussy-videollaan, joka on pornoa. Tsekkasin videon, ja minusta se suurin kohu pitäisi nousta siitä, kuinka tuhottoman surkea tuo biisi on ja miksi ohjaaja Jonas Åkerlund on suostunut tekemään mitään noin kornin biisin kanssa. Onhan tuossa pikkuisen eri tatsi kuin Roxetten videoissa, joita hän aiemmin on tehnyt.

Tästä löytyy video. Se sisältää pornoa, kuten tässä vaiheessa jo tiedät, joten ethän katso, jos et katso sitä sopivaksi itsellesi. (Ja hei, jos haluat katsoa pornoa, katso mieluummin jotain muuta. Jos haluat kuunnella musiikkia, kuuntele mieluummin vaikka uutta Alice in Chainsia.)

Tagit: ,

  • Petteri

    Hyvä biisi ja vielä parempi video.

  • http://blog.eskolaah.org/ Eskola

    Ja moni bändi harmittelee tälä hetkellä että miksi he eivät keksineet tätä ideaa. Vaikka se onkin HC-pornoa, internet on kuhissut viime päivinä tästä videosta. Totta, itse biisinä se on varsin köyhä mutta video tukee sitä erinomaisesti.

  • http://saminiemela.comq samin

    Toihan on nimenomaan loistava markkinointikikka. Se oikea hittisinkku tulee sit myöhemmin.

  • http://loistava.info hlehto

    Snoop teki vastaavan kikan jo jos jonkin aikaa sitten paremmin toimivalla combolla.

  • http://sada.com/ Reiska2

    Ei tehnyt.

  • http://kookas.fi/ -gardner-

    Näinhän se on, että hyvää huomiotahan tuolla “shokeeraamisella” saa. Kappalekin kun tuntuu olevan vähän sitä mitä se on, niin eiköhän tämä ole tehty ihan pelkästään huomion herättämiseksi.

    Musiikkiuutiset kootusti:
    http://kookas.fi/news/108